यो तातो बेकन ड्रेसिंग पालक सलाद मा अद्भुत छ, वा बच्चा कोले वा अन्य निविदा ग्रीसमा प्रयास गर्नुहोस्। न्यानो ड्रेसिंगले साईन्स र बेकनलाई डिलिन्छन्। एक राम्रो स्वादको स्वाद जोड्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 स्लाइस बेकन (पकाएको र टुक्रा)
- 1/3 कप शर्करा (दागिएको)
- 1/3 कप
- सिरका (लाल शराब, वा अनारको साथ रातो रक्सी सिरका)
- 1 चम्मच पानी
- 2 चम्मच cornstarch
- 1 ड्यास नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- कुरकुरा सम्म बेकन तान्नुहोस्; कागजको तौलहरू डिल गर्न हटाउनुहोस्।
- एक सानो ससनी मा, बेकन drippings, चीनी, सिरका, पानी, कस्टस्टर्च, र नुन को एक ड्यास मिलाउनुहोस्। मिश्रण गर्न को लागी।
- मध्यम गर्मी मा पकाउनुहोस्, जब सम्म कि चीनी भंग भयो जब सम्म हिसाब र मिश्रण को मोटा भयो।
- पातलो सलाद वा अन्य जमिनमा बत्तीको तातो ड्रेसिङ; बेकन संग छिटो
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 183 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 8 मिलीग्राम |
| सोडियम | 207 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 3 जी |