यो क्लासिक रातो नुहाउने अण्डा बनाउनको लागि चिसो रस प्रयोग गरिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 मध्यम अण्डा (कडा-पकाएको)
- 1 कप सेब साइडर सिरका
- डिब्बाबंद च्याटबाट 1 कप बीट तरल
- 1/3 कप शर्करा (दागिएको)
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 कप प्याज (कटाई)
- 3 टुकडे लौंग (पुरा)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो जारमा खुली अण्डा राख्नुहोस्।
- दाखरस दाखरस, बीट तरल, चिनी, नुन, प्याज र सम्पूर्ण लौरी। अण्डा मा हाल्छ।
- अण्डा सेतो घुसाउन को लागी चिसो रसको समय दिन कम्तीमा 2 दिन ढाक्नुहोस् र प्रशोधन गर्नुहोस्।
- अण्डाहरूलाई स्लाइस गर्नुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 125 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 151 मिलीग्राम |
| सोडियम | 81 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |