म्याडासा साल्ट धेरै व्यञ्जनहरूमा नियमित नमक बदल्न को लागी प्रयोग गर्न सकिन्छ। यो धेरै सब्जिहरु को व्यंजनहरुमा साधारण नुन को झूठ मा प्रयोग गर्न सकिन्छ, साधारण समुद्री खाना व्यंजन (जस्तै पकाएको वा भरी भयो माछा को रूप मा) र फ्राइड या उबला भयो अंडे। साथै, मडा को ग्रीक लाल मासु मा कार्कोजिजहरु लाई कम गर्न को लागि दिखाया गएको छ, र मस्सा साल्ट मासु को लागि एक मदिरा को रूप मा महान स्वाद।
मसा हरी चायको अनियमित स्वादको अतिरिक्त, म्याडासा साल्ल्टले प्राकृतिक, उज्यालो हरियो रङलाई खानेकुरा थप्छिन्, यो सिट प्याट्रिक डे वा वसन्तसमय समारोहका लागि एक सुन्दर मौसम बनाउने गर्दछ।
मिक्स म्याडा साल्ट अग्रिममा राख्नुहोला र त्यसलाई समात्नको लागि हातमा राख्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच समुद्र नमक
- 1/2 चम्मच म्यासेज
- हरियो चिया पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- मसला र नमक राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
- मिल्सा साल्टको ड्यास प्रयोग गर्नुहोस् ग्रीक मासुको लागि रगतको रूपमा वा सिजन सब्जियां, समुद्री खाना, अण्डा वा अन्य खानाहरू प्रयोग गर्नुहोस्।
- बाहिरी एरिट्ट कंटेनरमा भण्डार गर्नुहोस् र आवश्यक अनुसार प्रयोग गर्नुहोस्। छ महिना सम्मको लागि राख्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 0 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 388 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |