Beachcomber एक सही गर्मी को गर्मी को शामेल को एक स्वाद को एक दिलचस्प मिश्रण संग। यो एक maraschino-स्वादयुक्त दाईइरीरीको रूपमा वर्णन गरिएको छ। केवल एक सानो maraschino प्रयोग को बावजूद, मसाचिनो स्वाद यो एक राम्रो, जीवंत स्पर्श दे, अन्यथा पारदर्शी पेय को सबै भन्दा माथि आउछ।
यदि तपाईले खोज गर्नुहुन्छ भने, तपाईंले त्यहाँका बीचको बीचको व्यंजनहरू छन् र त्यहाँ धेरै टिकी ककटेलहरू छन्, तिनीहरू धेरै भिन्न हुन्छन्। केहिले केला समावेश गर्दछ, केहि प्रयोग वोदका र नारियल रम को उष्णकटिबंधीय फल संग र केहि बस एक अवयव या दुई (जस्तै, चेरी ब्रान्ड) को यो नुस्खा मा जोडें।
तलका नुस्खा मूल बास्केटबलको नजिकको अनुकूलन हो जुन "ट्रेडर भिको बर्टेन्डरको गाइड" (1 9 47) मा छ। यो नुस्खा भनिन्छ यो पेय लगभग 1 कप बर्फ संग मिश्रण गर्न को लागी, चाहे हानिकारक या जमे भएका हो, यो एक राम्रो पेय हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- हल्का रम
- 3/4 औंस
- ट्रिपल सेकेन्ड
- 3/4 औंस
- कागको रस
- 2 ड्यासहरू
- maraschino liqueur
- वैकल्पिक: 1/4 चम्मच
- सरल सिरप
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइस क्यूबहरूसँग अवयवहरू राख्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 288 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |