मैले क्युबन गुलाब "क्युन गुलाब" को " ओल्ड वेल्डोर्फ -एस्टोरिया बार बुक " को "क्यूबा कन्कोकेशन्स" अध्यायमा भेटें। यो ती सरल रम ककटेल मध्ये एक हो जुन 20 औं शताब्दी को प्रारम्भ मा एक हिट थियो र यो मेरो पसंदीदा स्वाद को एक संयोजन संग: संतरे को रस र ग्रेनेडीन।
म यो दिलचस्प छ कि यस सेक्शन मा हरेक ककटेल "रम" को बदले "बाकोर्ड" को सूचीबद्ध गर्दछ - जस्तै कि ब्रान्ड "साँच्चै" क्युबा कोकमेल को लागि केवल रम उपलब्ध थियो। जहाँ Bacardi समय को पसंदीदा छनौट हुन सक्छ र सबै रम को लागि सामान्य शब्द को रूप मा अधिक प्रयोग गरिन सक्छ, म यस तरिका धेरै ककटेलहरु मा विभिन्न सफेद रस को खोज गर्न चाहन्छु।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस सेतो रम
- 3/4 औंस
- सुन्तलको रस
- ड्यासको
- grenadine
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइस क्यूबहरूसँग अवयवहरू राख्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 111 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |