यस शूटरमा दुई आत्माहरूले नियमित रूपमा यस शैलीमा पेय पदार्थलाई ढाँचा गर्दैनन्; सामान्यतया, तिनीहरू अधिक सुन्दर ककटेलहरूको लागि आरक्षित छन्। यद्यपि, चांदी बुलेट त्यहाँ क्रुडली नामित र निर्माण गरिएका शोटहरूको तुलनामा फैंसी छ। जिन र स्कच एक रोचक मिश्रण हो र, यो अन्तिम पोलिशको लागि, यो शटमा लेमन मुर्ति संग सजाएको छ।
यदि तपाईं अर्को गिन आधारित शूटर नुस्खा खोज्दै हुनुहुन्छ भने, हाम्रो अलबामा स्ल्लर शूटर प्रयास गर्नुहोस्,
थप सजिलो गिन- र स्कच आधारित ककटेल
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/4 औंस
- gin
- 3/4 औंस स्ककच
- गार्निश: नींबू मोड
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- एक शट ग्लासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- शट मा नींबू मोती को निचोड लें र यसलाई एक गार्निश को रूप मा रिम मा राख्नुहोस।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 176 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |