ब्रान्ड शर्करा, क्रीम, र पेकियन स्वादिष्ट प्रलोभनको उत्पादन गर्न मिल्दो छ जुन पेकान पाइ जस्तै स्वाद हुन्छ। यी प्रजाहरू दक्षिणी क्लासिक हुन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप क्रीम (भारी)
- 2 कप चीनी (खैरो, प्याकेड)
- 1 चम्मच। भेनि निकाल्नुहोस
- 2 कप pecans (halves, हल्का टोस्टड)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एक पाना ट्रे तयार पार्नुहोस् यसलाई मोक्साइड पेपरमा राखेर।
2. मध्यम ऊँची गर्मीमा मध्यम मध्यम तल-तल राखिएको सॉसप्यानमा खैरो कपाल र क्रीम जोड्नुहोस्। एक काठ को चम्मच संग हलचल जब सम्म चीनी मा भंग भयो, तब अब हलचल मत करो।
3. क्यान्सर थर्मामीटर र फोडा सम्मिलित गर्नुहोस् जब सम्म चीनी 240 डिग्री (नरम-बल चरण) सम्म पुग्छ।
4. गर्मीबाट हटाउनुहोस् र वेनिलामा हलचल। मिश्रण को मोटाई सम्म र हलचल हुन्छ जब तक हलचल जारी राख्नुहोस्।
5. सबै पेकानमा हलचल गर्नुहोस्, र चिसोलालीले तयार पारिएको पाना ट्रेमा छोडिदिनुहोस्। Waxed paper बाट हटाउनु अघि कोठाको तापमानमा पूर्णतया शांत गर्न अनुमति दिनुहोस्।
सबै प्रलेन कैंडी व्यञ्जनहरू हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 258 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 18 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 29 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |