Oatcakes स्कटल्याण्डमा छन् के एक baguette फ्रान्सेली हो। फ्लैट केकहरू प्रायः जङ्गलबाट बनेका छन् ती शताब्दीका स्कटिश राष्ट्रिय रोटीलाई। तिनीहरू छिटो र सजिलो बनाउन र एक स्वादिष्ट नाश्ता वा पनीर सँगसँगै सहज हुन्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4oz / 125g मध्यम उल्टी (प्लस घुटने को लागि अतिरिक्त)
- 1/2 tsp। सोडा को बाइबेरबोनेट
- 1 पिच नमक
- 2 tsps। बोसो (चिसो वा बेकन, पिघलिएको)
- 1 tbsp। तातो पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 375 एफ / 190 सी / Gas5
- एक ठूलो कटोरा मिश्रण मा ओमेमाल, नमक र सोडा को बाइबेरबोनेट संग। त्यसपछि पिघाइको चर्कोमा सुकेको र मोटो तरिकाले मोटो पेस्टमा हलचल, तातो पानी थप गर्नुहोस् र फेरि मिश्रण गर्नुहोस्।
- पेस्ट दुई साना बलहरूमा कटौती गर्नुहोस्, ओटमालसँगको काम सतह छिड्नुहोस् र प्रत्येक बललाई सतहमा कोट गर्न र स्टिकिङ रोक्न रोल गर्नुहोस्। प्रत्येक मिनेट केही मिनेटको लागि मिश्रण नभएसम्म मिश्रण सुक्न सुरु हुन्छ र सतहमा चिपकाउन रोक्छ। आवश्यक थोरै दलिया थप गर्नुहोस् तर बिस्तारै प्रयोग गर्नुहोस्, तपाईं केकहरू पनि सुत्न चाहनुहुन्न।
- प्रत्येक बल लगभग ¼ "/ ½ सेमी मोटी डिस्कमा रोल गर्नुहोस्, त्यसपछि क्वार्टरमा कटौती गर्नुहोस्।
- भित्री पकाउने पानामा राख्नुहोस् र ओवनमा र खैरो किनारमा 30 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्।
- वैकल्पिक रूप मा, ओटकेक गर्म फ्राइंग पैन मा पकाया जान सकिन्छ, प्रत्येक तरफ 3 मिनेट।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 12 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 99 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |