ग्रंथि लेम्ब चप्स प्रेम को सानो मोर्सल बनाउन को एक तरिका हो। स्वादयुक्त र निविदा, यदि यी अनुभवी हुन्छ र दाँतमा दाँया हुन्छ भने तिनीहरू बाहिर निस्कन्छन्। यिनी भेड को रिब चोप्स को लागि बिरोमिक सिरका को डिजोन सारआर्ड र जडी बूटियों को एक राम्रो खुराक संग एक भेडा को प्रोफाइल बनाउन को लागी एक भेडा को बिरुवा बनाउन को लागि, तर अझै पनि प्राकृतिक स्वाद को माध्यम ले चमक को अनुमति दि्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12
- भेडा पसल
- 1/2 कप जैतून का तेल
- 1/4 कप balsamic सिरका
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 1 चम्मच
- ताजा गुलाबी , कटा भयो
- 1 चम्मच हनी
- 2 चम्मच डिजोन सरसफाइ
- 1 चम्मच सूखे oregano
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एक सुई पाकिएको डिश वा resealable प्लास्टिकको थलोमा भेडाको बोसो राख्नुहोस्। जैतून को तेल, balsamic सिरका, लसुन, गुलाबी, हनी, सरस, अयगान्डो, नमक र काली मिर्च। राम्ररी मिलाउनुहोस् र भेडाको चप्पल माथि राख्नुहोस्। बिस्तारै कोटमा टॉस गर्नुहोस्। ढोका खोल्नुहोस् वा छाप्नुहोस् र 1 देखि 2 घण्टाको लागि फ्रिज गर्नुहोस्।
2. ग्रिललाई उच्च ऊँची उचाईमा अगाडि बढाउनुहोस्। चप्स हटाउनुहोस् र ग्रिल गेटमा राख्नुहोस्। अचयन त्याग्नुहोस्। ग्रिल, भेडा, जबसम्म वांछित दान पकाएर 4 देखि 5 मिनेट प्रति छेउमा हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 2602 |
| कुल मोटा | 185 g |
| पागलिएको बोसो | 72 g |
| असंतृप्त फैट | 85 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 773 मिलीग्राम |
| सोडियम | 668 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 205 जी |