रस्सी नमक एक नयाँ प्रजाति को उज्ज्वल स्वाद को संरक्षण को लागि एक राम्रो तरीका हो। यो बनाउन केवल पाँच मिनेट लाग्छ र कोठाको तापमानमा अनिश्चितकाल भण्डारण गर्न सकिन्छ। यसलाई भुना हुआ आलु, चिकन र भेडामा कोसिस गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप ताजा गुलाबी पत्तियां (पतला कटाई)
- 2 चम्मच कर्सर नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- पतला कटा रस्सरी र नमक सँगै मिलाउनुहोस्।
- सफा गिलास जारमा प्याक गर्नुहोस्।
- कोठा को तापमान मा कवर र स्टोर सीधा प्रकाश या गर्मी देखि दूर हो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 8 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,164 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |