यहाँ हाम्रो एक सरल, सुरुचिपूर्ण ककटेल छ जुन तपाईंको अनुहारमा मुस्कुराउँदो हुनेछ जुन महिलाको लागि नाम दिइएको थियो। लिता ग्रिस्को टेक्सासको अस्टिनमा पाइन्छ, र तपाइँ यसलाई 2015 को प्रारम्भिक भागमा आफ्नो ककटेल मेनुमा भेट्टाउन सक्नुहुन्छ।
लिता ग्रे क्लासिक सिनेमामा सबैभन्दा ठूलो नाम नहुन सक्छ, तर तिनका पतिहरू मध्ये एक थियो। त्यो चार्ली चैपलिनको दोस्रो पत्नी जवान (15 वर्षीया) थियो र उनको छोटो विवाह अघि र उनको तीन चलचित्रहरूमा देखा पर्यो।
यस पेय पछि हलिवुडको कहानी यो फिल्म-थीड पार्टीहरू जस्तै ओस्कर देख्नका लागी एकदम राम्रो बनाउँछ र यद्यपि यो एक आधुनिक रचना हो, यसमा क्लासिक स्टाइल छ जसले चार्ली चैपलिन ककटेललाई एकदम सही साथी बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
यसलाई कसरी बनाउने?
- जिउ, स्लो जीइन, मदिरा र रस एक ककटेल किरणमा बर्फमा भरिएको छ।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- च्याम्पियनको साथ शीर्ष।
(अस्टिन, टेक्सास मा पेचे बाट पकाउनुहोस्)
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 139 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |