मेपल सिरप पेनकेक्स र भ्याल्फमा डे रिग्युउरे हुन्छ र यो स्वादिष्ट छ। तर यदि तपाई कम्पनीको लागि ब्रंचको सेवा गर्दै हुनुहुन्छ र विशेष प्रस्तुतीकरण गर्न चाहनुहुन्छ भने यसको सट्टा मेपल क्रीम सॉसको ब्याच पकाउनुहोस्। यो वास्तविक लेखसँग समान स्वाद हो, त्यसैले तिनीहरूका पानकप वा पारंपरिक वाफल मनपर्दैन। तर यसले केही योग्यता र पर्याप्त सुविधा प्रदान गर्दछ यो अतिथिहरूको योग्य बनाउन। यो मेपल क्रीम सस पनि रोटी पुडिंग वा चीजको लागि मात्र सही मीठा थप्छ। बस यसलाई असामान्य मिठाईको लागि बहाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप मेपल सिरप (शुद्ध)
- 1/2 कप भारी क्रीम
- 2 चम्मच मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक माध्यम सससेन मा मेपल सिरप, क्रीम र मक्खन संयोजन गर्नुहोस्।
- मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस् र मिश्रणलाई फोडामा ल्याउनुहोस्।
- मध्यम-कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस् र उकालो जारी गर्नुहोस्, कहिलेकाहीँ 5 मिनेटको लागि हलचल।
- यो मिश्रण धेरै उच्च उचाल्न सक्छ, त्यसैले यसलाई ध्यानपूर्वक हेर्न र गर्मी कम वा आवश्यक रूपमा हलचल सुनिश्चित गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 181 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 24 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 27 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |