यी अचम्मका अचम्मै छोटो रिब्सहरू सुस्ततामा पूर्णतया पकाइएको छ र रातो रक्सी र कटा सब्जिहरु सँग मिल्ने हुन्छ। एक सुन्दर रोजगारी परिवारको लागि सागको साथ साथै यी अद्भुत, निविदा गोमा राखेर तपाईंको पसिना चावलको डिश वा मासुले आलु संग सेवा गर्नुहोस्। यी छोटो रिबजहरू सर्दीको मौसमका लागि उत्कृष्ट छन्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 देखि 3 पाउन्ड बेमेल बेफ कम रिबन (वा लगभग 4 देखि 5 पाउन्ड हड्डी भित्र)
- ड्यास नमक र काली मिर्च
- 2 चम्मच अतिरिक्त कुंवारी जैतून को तेल
- 1 ठूलो प्याज, तिमाही र कटाई
- 1 ठूलो गाजर, खुट्टा, diced
- 3 रिबेल पेलरी, कटाईयो
- 2 कप सूखी रातो रक्सी
- 2 वटा मुटुको कुखुरा
- 1 ठूलो बे पत्ती
- वैकल्पिक: ताजा वा सूखे गुलाबी को केहि पातहरु
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो स्किलेट वा सट प्यानमा , तेल उच्च मध्यम तापक्रममा उचालो । नुन र काली मिर्चले रिब
- पसिनाहरू तातो तेलमा राख्नुहोस्, भूरातिर सबै पक्षहरू बदलिदिन्छन्। छिटो कुकरमा रिबहरू ट्रान्सफर गर्नुहोस्।
- प्याजमा प्याज, गाजर, र कालोरी जोड्नुहोस् र पकाउनुहोस्, प्याज सफा गरी हल्का रूपमा खारेज हुँदा प्रायः हिउँदो हुन्छ। सब्जियों लाई ढिलो कुकरमा स्थान्तरण गर्नुहोस्।
- एउटै प्यानमा रातो रक्सी र चिकन भाइरस थप्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्।
- लगभग 7 देखि 9 मिनेटको लागि फोहोरी, वा आधा कम भएपछि।
- ढिलो कुकरमा रिब्समा हाल्नुहोस्। बे पत्ता र थोडा गुलाबी जोड्नुहोस्, यदि प्रयोग गर्नुहोस्।
- पसिना सम्म 7 देखि 9 घण्टासम्म LOW गर्मीमा राख्नुहोस् र धेरै निविदा हुन्छन्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 9 24 |
| कुल मोटा | 65 g |
| पागलिएको बोसो | 27 जी |
| असंतृप्त फैट | 32 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 202 मिलीग्राम |
| सोडियम | 521 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 56 g |