भुईमा आलु कसलाई प्रेम गर्दैन? बाहिरको मा खरानी र थोडा कुखुरा, भित्र भित्र निविदा, यी ओवन भुना भएका आलुहरू खाना खानका लागि सजिलो हुन्छन्।
यो भुना हुआ आलु प्राप्त गर्नका लागि गोप्य दाँया आलुले क्युबमा पनि काटिन्छ, त्यसैले तिनीहरू समान खाना बनाउँदछ। सानो पासा, ती छिटो तिनीहरूले पकाउँनेछन्। यस भुना भयो आलु नुस्खाको लागि 3/4-इन्च कुञ्जीमा आलु काट्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड
- नयाँ आलु
- 1 चम्मच लसुन पाउडर (लसुन नमक होइन)
- 1 चम्मच समुद्री नमक (वा कोषेर नमक)
- 1/4 कप जैतून का तेल
- 1/2 चम्मच सूखे
- अजमोद
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 400 देखि एफ
- आलुहरू प्रयोग गर्नुहोस् र 3/4 इन्च कुञ्जीमा काट्नुहोस्।
- याद राख्नुहोस्, र अधिक पनि भित्ताहरू, अझ बढी आलु कुकुर हुनेछ।
- साथै, सानो सानो आलु छिटो आलु कुकुर हुनेछ।
- 9 9 13 पकाउने डिशमा आलु राख्नुहोस्।
- आलु भन्दा माथि लसुन पाउडर र नमक छिर्नुहोस्।
- जैतून को तेल संग बहाव।
- तपाईंको आर्मेन्टहरू सुनिश्चित गर्न आलुहरू समान लेपित हुन्छन्।
- 20 मिनेट बेक गर्नुहोस्।
- हलचल र अर्को 15-15 मिनेट बाँकी, जब सम्म आलु सुनहरा भूरी हो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 146 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 301 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |