कान्टारोटो पालोमाको एक जटिल चचेरेटी हो र यो मेक्सिकोको अर्को मनपर्दो हो। यो क्लासिक हाईबलले नींबू र सुन्तलाको रसले चक्कु, चूना, र अङ्ग्रेको सोडाको मिश्रणमा थप्छ। तपाईं यसलाई पत्ता लगाउनुहुनेछ कि सबै भन्दा तातो तातो कपको ककटेल वरिपरि र यो एक गर्मीको द्रुत पेय हुन्छ ।
त्यहाँ बिल फिट छ, त्यहाँ धेरै अंगूर सोडसहरू छन्, हुनत Squirt सबै भन्दा बढी प्रयोग गरिन्छ। म, तथापि, क्यू Grapefruit संग Cantarito को कोशिश को रूप मा यो एक धेरै साफ पेय हो र सोडा विशेष रूप देखि ककटेल को लागि डिजाइन गरिएको थियो।
जुनसुकै सोडा तपाईले खानुपर्ने निर्णय गर्नुहुन्छ, यो रसले यो ककटेल बनाउँछ र यो ताजा ताजा निचोड रस संग सधैं राम्रो हुन्छ ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- टेक्ला
- 1/2 औंस
- कागको रस
- 1/2 औंस
- कागतीको रस
- 1/2 औंस
- सुन्तलको रस
- 8 औंस
- अङ्ग्रेजी सोडा (गिलास भर्नको लागी अधिक वा कम आवश्यक छ)
- Garnish: नींबू, चूना, र सुन्तला
- विवाहहरू
- गिलास रिमको लागि विकल्प: नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- यदि तपाई मन पराउनुहुन्छ भने नमकको साथमा एउटा कलिन्स ग्लास रिम गर्नुहोस्।
- गिलास बर्फको साथ भरें र टेक्ला र रस जोड्नुहोस्।
- माथि यो अंगूरको सोडा संग।
- फल शिगेको साथ गार्निश।
क्यान्टारियोटो कस्तो बलियो छ?
सोडा संग टाँस्ने मिश्रित पेयहरूको अल्कोहल सामग्री अनुमान गर्न प्रयास गर्दै एक चुनौती हो। तपाईं म भन्दा बढी सोडा थप्न सक्नुहुनेछ, तर हामी एक औसतको लागि जान्छौं ताकि हामी सामान्य विचार प्राप्त गर्न सक्छौं।
यदि हामी एक 80-प्रूफ टेक्ला लिन्छौं र सात औंसको कुल पेय मात्रा छ, हाम्रो कन्टार्टो लगभग 9% एबीवी (18 प्रमाण) हुनेछ।
यसले यो एक अत्यन्तै आकस्मिक पेय बनाउँछ , एकदम बलको रूपमा शराबको औसत गिलास। अगाडि जानुहोस्, खुसीको लागि एक जोडीको आनन्द लिनुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 156 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 679 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 25 g |