म औंला लगाउने आलुलाई माया गर्छु, तर मलाई जैतून का तेलमा पकाउनुअघि मलाई पानीमा उबलाउने मन हुँदैन, किनकि धेरै व्यञ्जनहरु प्रत्यक्ष। यसैले म यो सजिलो विधिको साथ आयो जुन यो कदम उल्टाउँछ; आलु पहिला सुकेको छ, त्यसपछि पानी कुखुरामा थपिएको छ र तिनीहरू भाप, निविदा सम्म निस्कन्छ।
तेलको साथमा गरम प्यानमा तरल थप्दा सावधान रहनुहोस्; यो यो विधिको मात्र ख्याति हो। कुनै पनि समयमा तपाईंले तेललाई तरल थप्नु भएको छ, त्यहाँ स्प्रेटरिङ हुनेछ। राम्रो तरिकाले खडा हुनुहोस् र हातमा तातो पैदलहरूसँग सुरक्षित राख्नुहोस्।
फिंगरिंगर आलु एकदम नयाँ प्रकारको आलु हो; तिनीहरू सानो आलु हुन्छन् तर पतला हुन्छन् र औंलाहरू जस्तै। तपाईं तिनीहरूलाई धेरै रङहरूमा, सेतो देखि खैरोमा रातो रङको रातोमा किन्न सक्नुहुन्छ। तपाइँलाई यो सरल नुस्खाको लागि उत्तम मनपर्ने छनौट गर्नुहोस्।
यो औंला लगाउने आलु भित्र भित्र मलाई कचौरा र कुरकुरा र निविदा हुन्छ जब राम्रो तरिकाले पकाएको हुन्छ, र कुनै पनि मासु, ग्रील्ड स्टिक वा चिकन, मासुलोफ वा पोट रोस्ट जस्तै उत्तम मासु हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड औंला लगाउने आलु, धोईयो
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1/2 कप पानी
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
1. आलुको लम्बाइमा आधा काट्नुहोस्।
2. जैतून को तेल एक ठूलो भारी skillet मा एक ढक्कन संग र मध्यम गर्मी मा गर्मी।
3. मध्यम गर्मी मा आलु र साईट थप्नुहोस्, प्रायः एक स्पटुला संग घुमाउनुहोस्, जब सम्म कि कट साइड मा सुनको भूरी हो, लगभग 5-7 मिनेट।
4. तातोबाट प्यान हटाउनुहोस् र 5 मिनेटको लागि शांत दिनुहोस्।
5. अब सावधानीपूर्वक, र राम्ररी खडा गर्न निश्चित हुनुहोस्, पानी थप्नुहोस्। पानले तुरुन्तै जगेडा गर्नेछ।
6. आलुको साथमा मध्यम हाइलाइटमा प्यानलाई फर्काउनुहोस् र उकालो ल्याउनुहोस्।
7. मध्यम-निम्नमा गर्मी घटाउनुहोस्, नुन र काली मिर्चको मौसम। र आलु ढाक्नुहोस्। आलु 5-8 मिनेटको लागि सिमेम सम्म आलु कपाल र कष्ट हुन्छ। तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 96 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 57 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |