यो ग्रील्ड लोबस्टर कुनै पनि अवसरको लागि एकदम सही छ। यदि तपाइँसँग धेरै अनुभवहरू शेलफिश ग्रिलिङ छैन भने, तपाईंको लागि सजिलो विधि हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 लम्बस्टर टिप
- 1/4 कप / 60 एमएल
- जैतून को तेल या पिघल मक्खन
- 1/4 कप / 60 एमएल ताजा नींबूको रस
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर ताजा डिल
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
- माटो लुकाएर लुबस्टरको ढोका ढोकामा हाल्छ। पेपर तौलिएका साथ सुत्नुहोस्
- सानो मिश्रण कटोरामा बाँकी सामग्री मिलाउनुहोस् जब सम्म नमक भंग भयो। लाइब्रेरी, लेबरस्टर टिपको मासु छेउमा ब्रश मिश्रण।
- प्लेस लकब्रिस्टर ग्रिलमा र 5 7 मिनेटको लागि खाना बनाउनुहोस्, लम्बस्टर पुच्छको आकारमा निर्भर गर्दछ, यसले लामो खाना पकाउन सक्छ।
- पकाउने प्रक्रियाको समयमा एक पटक घुम्न निश्चित गर्नुहोस्। माउन्ट आन्तरिक तापमान 140 डिग्री एफ।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्। मक्खन मिश्रण को एक डबल ब्याच तयार गर्नुहोस र ग्रील्ड लेबस्टर को लागि डुप्लिकेट सॉस को सेवा को लागि आरक्षित आरक्षित गर्नुहोस।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 212 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 212 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,0 9 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 28 जी |