सेतो कार्नेस एक सरल र स्वादिष्ट पेय हो जुन सुन्तला क्रीम सोडाको स्वाद छ। अवयवहरू सबै सुन्दर मानक औसत पट्टीमा छन् र यद्यपि यसले हालको सातामा यसको केहि कुकुर गुमाएको छ, यो पुनरुत्थानको लागि मजाले पिउन बनी रहन्छ।
त्यहाँ एक पटक लोकप्रिय मिश्रित पेय को बारेमा एक रोचक पक्ष नोट छ। यसलाई डेल डेग्रोको भिन्नताले 1 99 8 मा प्रतिस्थापित नगरेसम्म, बेल्मोन्ट ब्रेक , व्हाइट कार्रण बेल्मोन्ट स्टेक्सको आधिकारिक पेय थियो। दुवै पेडा घोडा रेसिङको ट्रिपल क्राउनको अन्तिम चरणसँग सम्बन्धित स्थितिको योग्य छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- वोडका
- 1/2 औंस
- पीच schnapps
- 2 औंस
- सुन्तलको रस
- 1 को
- सोडा पानी
- क्रीम को स्पलैश
- गार्निश:
- सुन्तला टुक्रा
यसलाई कसरी बनाउने?
- आकस्मिक गिलासमा ब्वाँसो भरिएको वोदका, सिङ्कप्प र सुन्तलाको रस डाल्नुहोस्।
- राम्रो तरिकाले हलचल ।
- बर्फबाट भरिएको हाईबल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- सोडा पानीको साथ र क्रीमको टुक्रा।
- नारंगी टुक्राको साथ गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 171 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 101 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |