ब्लुश लेडी एक पूरी तरह देखि डिजाइन फ्रू ककटेल हो कि उष्णकटिबंधीय जायजाहरु को सही मिश्रण हो र चीनी-रिज्माड ग्लास मा सेवा गर्दा आश्चर्यजनक लग रहेको छ। यो वर्षा, महिलाहरु को रात बाहिर, र विवाह सहित लगभग कुनै पनि अवसर को लागि एक महान ककटेल हो।
ब्लिश लेडीको स्वाद मीठा, खट्टा र तीतोको मध्यस्थ हो। एक आफैलाई यस सुन्दरतामा एक पिउन को लागी भेट्टाउन सक्छ, "एक धेरै धेरै" निशान पुग्न सजिलो र पिउने रूपमा गुलाबीको रूपमा सजिलो बनाउँदछ।
More Girls 'Night Out ककटेल
- ग्लैमर केटी मार्टीनी नुस्खा
- केटी स्कोउट कुकी पकाउने (शूटर)
- रेशम स्टकिङ पकाउने
- एक्स रेटेड चुम्बन पकाउनुहोस्
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- वोडका
- 1 औंस
- पमा अनार लिईर
- 1 औंस
- गुलाबी अंगूर रस
- गार्निश:
- नींबू काल
- गार्निश: रेमिङका लागि मोटे कुकुर
यसलाई कसरी बनाउने?
- ककटेल गिलासको रिम वरिपरि नींबूको पछाडि रूख र गिलास डुबेर चिसोको प्लेटमा डुबाउनुहोस्। यसलाई अलग गर्नुहोस्।
- बाँकी सामग्रीहरू एक ककटेल शेकरमा बर्फसँग राख्नुहोस्।
- तयार ग्लासमा हिलाउनुहोस् ।
- नींबू को किनारा संग गार्निश ।
पकाउने शिष्टाचार: पामा लिकुर
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 547 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 116 मिलीग्राम |
| सोडियम | 86 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 31 g |