मास्टर मिक्सलोजिस्ट र मार्केट-फ्रान्स एल्जोजोलोजी , ब्रिजेट अल्बर्टको लेखकले यसका लागि अमेरिकी राष्ट्रपति बराक ओबामाको ऐतिहासिक उद्घाटनको लागि यो एयर फोर्स एक ककटेल बनायो। यो एक साधारण मिश्रित पेय हो जुन हिप्पोतोक तरकारी को सुन्दर नीलो रंग राख्दछ, जुन तपाईंको मनपर्ने खट्टे वोदका संग मिल्ने र नींबू-लिमे सोडा संग फसेको छ। रंग र ताजा ताज़ा स्वाद यो वर्ष को कुनै पनि दिन को लागि एक रमणीय पेय बनाउन र नाम जुलाई को चौथो या कुनै अन्य देशभरी छुट्टी को लागि एकदम सही फिट सुनिश्चित गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- Hpnotiq लिकर
- 1 औंस क्रेटरस वोडका
- 7 औंस
- नींबू-लिने सोडा (वा बढी ग्लास भर्नका लागि)
- G arnish:
- एक नीबूको पातबाट रस
- गार्निश: लेमन सर्पिल
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरूको साथ लामो गिलास भर्नुहोस् र बर्फ थप्नुहोस्।
- राम्रो तरिकाले हलचल ।
- एक नींबू सर्पिल संग गार्निश।
Recipe Courtesy: Hpnotiq Liqueur for Bridget Albert
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 338 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 10 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 53 जी |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |