यो दालचीनी र पोल्ट्री रोटी रोटी पछाडि सुस्त कुकरमा बनाइन्छ, रोटी क्यूब, अण्डा, दूध, र वैकल्पिक किशमिश संग।
मलाई एक बिरुवाको शर्करा सॉस मन पर्छ वा यो रोटी हलवा संग वेनिला चटनी। या माथि यो whipped क्रीम को एक गुड़ियाप संग या whipped topping। यो खैरो शर्करा पेकन प्रलोभन सस अद्भुत हुनेछ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप फ्रान्सेली रोटी क्यूब (टोस्टड)
- 2 1/2 कप दूध (स्केलेड, ठंडा थोडा)
- 2
- अण्डा (पीटा)
- 3/4 कप शर्करा
- 1/4 चम्मच दालचीनी
- ड्यास अख्तियार
- ड्यास नमक
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 2 चम्मच मक्खन (पिघल)
- वैकल्पिक: 1/2 कप किशमिश
- गार्निश: मिठाई सस वा
- फिटेको तर
यसलाई कसरी बनाउने?
- हल्का मक्खन सुत्ने कुकर त्यसपछि रोटी क्यूब जोड्नुहोस्।
- एक सानो कटोरा मा, स्केलडर्ड दूध, अण्डा, चीनी, दालचीनी, अखरोट, नमक, वेनिला र पिघल मक्खन सँगसँगै बिस्कन्छ।
- रोटी क्यूबमा दूधको मिश्रण धकेल्नुहोस् त्यसपछि यदि आवश्यक भए किशमिशहरू थप गर्नुहोस्।
- बिस्तारै, ठूलो चम्मच वा स्पटुला प्रयोग गरी, मिश्रणमा रोटी क्यूब थिच्नुहोस् त्यसैले सबै रोटी टुक्राहरू दूध र अण्डा मिश्रणसँग भिज्याइन्छ। हलचल नगर्नुहोस्
- 5 देखि 6 घण्टाको लागि LOW सेटिङमा राख्नुहोस् र रोटी पछाडि सेट नगरेसम्म।
- एक मिठाई सस वा व्हाइड क्रीम संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 286 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 90 मिलीग्राम |
| सोडियम | 147 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 7 g |