यो सजिलो खैरो शर्करा सस क्रीम र तिती हो। भनाइ यस सरल चटनीले स्वाद गर्दछ। मसाले स्वादको लागि दालचीनी वा अख्तियारको ड्यास थप्नुहोस्। वा वेनिलाको सट्टा रम स्वादको प्रयोग गर्नुहोस्।
यो खैरो शर्करा सॉस रोटी पछाडि, waffles, पाउन्ड केक, वा सेब पाइको लागि उत्कृष्ट उत्कृष्ट छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप ब्राउन शुगर (प्याक)
- 2 चम्मच मकई सिरप
- 1/4 कप मक्खन
- 1/2 कप भारी क्रीम
- 1 1/2 चम्मच वेनिला
यसलाई कसरी बनाउने?
मध्यम गर्मी मा एक सानो सस्यान मा, भूरा शर्करा, मकई सिरप, मक्खन, भारी क्रीम, र वेनिला सँगसँगै। प्रायजसो बिस्कुट गर्दा मिश्रण लाई फोडामा ल्याउनुहोस्। मध्यम-कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस् र 5 मिनेटको लागि धीरज उचाइ गर्नुहोस्।
गर्मीबाट चटनी हटाउनुहोस्। खैरो कपाल चट्टान चिसो पिउँनेछ।
रोटी पडिंग, केक, पाई, मोमबत्ती वा आइसक्रीम माथि सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
Smooth and Creamy Butterscotch Sauce
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 86 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 16 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |