पैसा बचत गर्नुहोस् र आफ्नै आफ्नै एप्पल पाई मिक्स बनाउनुहोस्। यो एक सजिलो घरको सेब पाइप स्पाइस हो, तपाईसँग सम्भवतः पहिल्यै हातमा भएका सामग्रीहरूसँग बनाइएको छ।
रकम स्केलिएको छ ताकि तपाईं केवल 1 चम्मच, 1 चम्मच, वा धेरै 1/4 कप बनाउन सक्नुहुन्छ यदि तपाइँ भविष्यमा प्रयोगको लागि एक जारमा राख्न चाहानुहुन्छ भने। बल्क मसला मिश्रण भण्डारण गर्न खाली, सफा जडीबुटी वा एक सानो कनिंग जार प्रयोग गर्नुहोस्।
कद्दी पाई मसाले को लागि , ग्राउन्ड अदरक संग हृदयमण्डल र allspice को बदल्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मचको लागि
- 1/2 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
- 1/4 चम्मच ग्राउण्ड नट
- 1/8 चम्मच जमीन
- allspice
- 1/8 चम्मच जमीन
- हृदय रोग
- 1 Tablespoon को लागि
- 1 1/2 चम्मच जमीन दालचीनी
- 3/4 चम्मच जमीन नट
- 1/2 चम्मच मैदान सबैस्पेस
- 1/4 चम्मच ग्राउंड क्यान्सम
- 1/4 कपको लागि
- 2 चम्मच मैदान मैदान दालचीनी
- 1 चम्मच जमीन नटमे
- 1 1/2 चम्मच allspice ground
- 1 1/2 चम्मच जमीन गृहिणी
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरूलाई सानो कटोरामा मिलाउनुहोस्।
- यदि तपाईंले स्याउ मसाले मिश्रणको एक ठूलो रकम बनाउनुहुन्छ भने, यसलाई ठुलो, अँध्यारो ठाउँमा एक वाटाइट कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्। एप्पल पाई, मसाले केक वा कपकोकहरू, कुकीजहरू, र कद्दी व्यञ्जनहरूमा स्पाइस प्रयोग गर्नुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- जमीन अदरक संग सबैस्पेस र गृहिणी बदल्नुहोस्।
- यदि वांछित भएमा भुइँमा लौरीको साथमा हृदयमा बदल्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 24 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 474 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |