यो सुकेको फलको सम्झौता विधि फिस्सभर सिडरको भोजमा भरपर्दो सिद्ध समाप्ति हो। यो एक शबथ मिठाई वा टो बी शुट उपचारका लागि राम्रो तरिकाले काम गर्दछ। यहाँ Passover मिठाई व्यंजनहरु को लागि अधिक खुर्सानी छ।
यसको सरल, एक कम्पन एक डिश हो जुन ताजा या सूखे फल संग बनाइएको छ कि ढीला पकाएको छ या पकाया गयो (किन को रूप मा पनि शंकु फलहरु को रूप मा संदर्भित गरिएको छ) एक चीनी सिरप मा शराब संग laced गर्न सक्छन् र / वा मसलाहरू। प्राय: प्राय: ठुलो सेवा गरिन्छ।
कोसेसर स्थिति: प्रोव
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप सूखे पल (वा prunes, pitted)
- 1 कप सूखे खुवाइयो
- 1 कप सुनहरा किशमिश
- 1/2 कप शर्करा
- नींबू राइन्डको 1 पट्टी
- 2 सम्पूर्ण लौंग
- 1/4 चम्मच
- allspice
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक माध्यम सससेन मा, 1 कप सूखिएको पित्त पित्ता वा prunes, 1 कप सूखे खुट्टा, र 1 कप गोल्डेन किशमिश राख्नुहोस्। फलहरू भर्खरै पानी जोड्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्। 15 मिनेटको लागि गर्मी, उकालो र उकालो, कहिलेकाहीँ हिउँदिरहन्छ।
- 1/2 कप शर्करा, 1 वटा नींबू राइन्ड, 2 सम्पूर्ण लौरी र 1/4 चम्मच सबैस्पिस थप्नुहोस्। हलचल र आवश्यक भएमा एक सानो पानी जोड्नुहोस्।
- गर्मीमा फर्कनुहोस्, गर्मी कम गर्नुहोस् र 10 देखि 15 मिनेटको लागि खुला, सजिलै उकालो वा फल नरम भएको र सिरप मोटो हुन्छ।
- लेमन राइन्ड र लौहरू हटाउनुहोस्।
- सेवा गर्नुअघि धेरै घण्टाहरू भर्ना गरिसकेपछि कटा अखरोटको साथमा गाली गरे।
अधिक कम्पन व्यञ्जनहरु:
- जर्मन एरिकोट कम्पिपीक पकाउनुहोस्
- सजिलो घुम्न कम्पाइट पकाउनुहोस्
- ब्रिटिश गोसेबेरी सम्झौता पकाउनुहोस्
- पोलिश सूखे फलफूलको सम्झना पकाउनुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 132 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |