पोलिश सूखे फल कम्पोट वा कमपोट (KOHM-poht) पोल्याण्डमा स्टिड गरिएको फल खाएको वर्ष-राउन्डको एक सरल-अझैसम्म संतोषजनक मिठाई हो, तर यो हिउँ र जाडोमा विशेष गरी लोकप्रिय छ। यो गर्मीको इनाम प्रयोग गर्दछ जुन सूखा गरेर संरक्षित गरिएको छ र त्यसपछि चीनी, पानी, मसाले र पुन: बिस्तारित गरी, केहि अवस्थामा, रक्सीहरू।
यो एक पारंपरिक क्रिसमस ईव ( विलगि ) मिठाई हो र मूलतः 12 प्रेषितहरूको प्रतिनिधित्व गर्न 12 विभिन्न सूखे फलहरु संग बनाइएको थियो (मलाई आश्चर्य छ कि यो यहूदा थियो?)। जब एक मोटो स्थिरतामा पकाइएको हुन्छ, यो जामको प्रकार हुन्छ जुन ठूलो टोस्ट वा आइसक्रिममा गुडियापाटी हुन्छ। यो एक महान खाद्य उपहार पनि छ, तर यो फ्रिज हुनुपर्छ। सूखे फलको कम्पनले लगभग 1 हप्तासम्म राख्छ।
यहाँ ताजा फलको प्रयोग गरेर एक नुस्खाको रूपमा सुकेको फल - पोलिश रिब्रार कम्पोटेक पकाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड सूखे फल (prunes, खूबानी, इजरायल, सेब, पीडा, नाशपाती, जामुन, आदि)
- 8 कप पानी
- 8 सम्पूर्ण लौंग
- 2 दालचीनी लठ्ठीहरू
- वैकल्पिक:
- लेमन जेस्ट
- वैकल्पिक: 1 कप शर्करा (वा स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो सस्यानमा, 1 1/2 पाउन्ड विभिन्न सूखे फल को छनौट, 8 कप पानी, 8 सम्पूर्ण लौंग, 2 दालचीनी लिपिहरू, र, प्रयोगमा ल्याउँदा ईश्वर र ईश्वर प्रयोग गर्दछ।
- एक फोडा ल्याउन, प्रायः हिउँदो। लगभग 20 मिनेटको लागि तापनि गर्मी र उकालो, कम गर्नुहोस् र फल निविदा हुन्छ र सिरप थोपा थोपा हुन्छ।
- यदि थप तरल स्थिरता मनपर्छ भने थप पानी थप गर्नुहोस् वा मोटो कम्पोज्नको लागि, तरल थप गर्न को लागी सिम्मरिंग जारी राख्नुहोस्।
- एक बरफ पानी नहानेमा ठुलो र निष्कासित स्वच्छ कंटेनरहरूमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। 1 हप्तासम्म प्रशीतन गर्नुहोस्।
यहाँ थप रचना विधिहरू छन्:
- जर्मन एरिकोट कम्पिपीक पकाउनुहोस्
- सजिलो घुम्न कम्पाइट पकाउनुहोस्
- अर्को रेब्राब कम्पाइट पकाउनुहोस्
- ब्रिटिश गोसेबेरी सम्झौता पकाउनुहोस्
- यहूदी सूखे फलफूलको सम्झना पकाउनुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 68 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |