चकलेट दूध घर बनाउन सजिलो छ, तर वास्तविक कोको पाउडरको साथ चकलेट सिरप बोतलबाट होइन।
अर्को प्लस तपाईको आफ्नै चकलेट दूध बनाउनको लागि जान्दछ कि तपाइँ र तपाईंका छोराछोरीले केहि चीजहरू पूरा गर्न सक्दैनन् जुन तपाईं उच्चारण गर्न सक्नुहुन्न। यो 3-अवयव नुस्खा सजिलो छ र तपाइँले तपाइँको दूध के मा जान्छ मा कुल नियन्त्रण दिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 देखि 8 औंस को दूध (कुनै पनि प्रकार)
- 1 1/2 चम्मच नुकीएको कोकोआ पाउडर
- 1 चम्मच पाउडर चीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- दूध गिलासमा राख्नुहोस् र विसर्जन ब्ल्लेन्डर वा चम्मच सँग सम्मिश्र गर्दा बिस्तारै कोकोआ पाउडर जोड्नुहोस्। एक विलुप्तता ब्लेंडरले राम्रो काम गर्छ किनभने यसले कोको पाउडरको चप्पल घटाउँछ। राम्रोसँग मिश्रित पाउडर गरिएको चीनी जोड्नुहोस्।
- फ्रिज गर्नको लागि तुरुन्तै फ्रिजमा तुरुन्त वा कवर र स्थान सेवा गर्नुहोस्। यदि तपाइँ यसलाई प्रशीतन गराउनुहुन्छ भने, तपाइँ दूध एक राम्रो हलचल वा पिउन अघि हल्ला दिनुहुन्छ सुनिश्चित गर्नुहोस्। कोको पाउडर र चिनोले "तलका" बनाउनाले तलल्लोलाई ठूलो पार्छ।
थोकमा बनाउने
यो चकलेट दूध एक पटकमा एक कप दूध समय-उपभोग हुन सक्छ, खासकर यदि तपाईका बच्चाहरू छन्, त्यसो भए तपाईंले यो ग्याले गेलोन वा यहाँ पनि ग्यालेक्सी बनाउनुहुन्छ। विसर्जित ब्ल्लेन्डको सट्टा नियमित रूपमा नियमित ब्लेंडर प्रयोग गरी अन्य अवयवहरूको साथ दूध मिलाउनुहोस्। यसलाई लीक-प्रूफ प्लास्टिक पिचरमा राख्नुहोस्। बस पिच हल्लाउनुहोस् र जब तपाईं मीठा उपचारको लागी तयार हुनुहुन्छ।
हट चकलेट बनाउने
तपाईं एउटै अवयवहरूको साथमा गरम चकलेट बनाउन सक्नुहुन्छ। केवल कम मा दूध मात्र गर्मी र कोको पाउडर र चिनो जोड्नुहोस्। राम्रो तरिकाले मिश्रित र इच्छित तापमान सम्म हलचल। तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्। यो मार्सामाल्ले वा व्हाइड क्रीम संग । मार्शमाल्ल घर र यति स्वादिष्ट बनाउन सजिलो छ !
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 21 9 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 81 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |