कुनै परम्परागत धन्यवाद टेबल बिना मीठो आलु पूरा हुनेछैन। नारंगीको रस, भूराको शंकुको संकेत, र दालचीनी र अदरकको साथ हल्का मासुको यी कम-मोटो मीठो आलुको मज्जा लिनुहोस् एक निर्णायक अझै पनि स्वस्थ धन्यवाद दिमाग तिर ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 मध्यम
- मीठो आलुटोस , खुट्टा र क्यूब्ड
- 1/2 कप सुन्तला रस
- 1 चम्मच नारंगी घेरा
- 1 चम्मच
- ब्राउन सुगर
- 1/2 चम्मच दालचीनी
- 1/2 चम्मच ग्राउन्ड अदरक
यसलाई कसरी बनाउने?
- पानीको ठूलो बट्टा एक फोडामा ल्याउनुहोस्। मिठो आलु थप्नुहोस् र निविदा नभएसम्म 20 देखि 25 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- मीठो आलुहरू नाली; सुन्तलाको रस, सुन्तला घेरा , भूरी शर्करा, दालचीनी र अदरक थप गर्नुहोस्। सुचारु सम्म म्याश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 49 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 14 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |