यो सुपर सरल लसुन सोया ग्लाज नुस्खा वास्तव मा ग्रील्ड मक प्राकृतिक प्राकृतिक मिठाई बाहिर ल्याउँछ। यदि तपाइँ मनपर्थ्यो भने, तपाईं अतिरिक्त लातका लागि केही तातो एशियाई मिर्च चटप थप्न सक्नुहुन्छ। यो चमक नुस्खा पनि अन्य ग्रील्ड सब्जिहरु मा उत्कृष्ट छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप सोया सस
- 1/4 कपको मौसम
- चावल सिरका
- 2 लौह लसुन, कुचल र मिनी
- 1 चम्मच ब्राउन शुगर
- काली मिर्चको पिच
- 8 देखि 12 कान
- उनीहरुसँगको कुराकानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो कटोरा मा, जब सम्म चीनी भंग गर्न सम्म सोया सस, चावल सिरका, लहसुन, भूरा शर्करा, र केय सँगसँगै बिस्कन्छ।
- खाना पकाउने अन्तिम केही मिनेटको लागि ग्रील्ड मक्कामा मिश्रण गर्नुहोस्। अधिक चमक अन्य ग्रील्ड सब्जिहरु मा ब्रश गर्न सकिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 160 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 385 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 6 g |