यी कुखुराको पखेटा एकदमै फरक दयालु हुन्छ। हट चटनीको सट्टा हॉर्सरैडिजमा निर्भर गरेर, यी प्रहारहरू किक भएन जुन पिट्न सक्दैन। निश्चित रूपमा कुनै पनि अवसरको लागि एक मनपर्ने। तपाईं कम वा कम घोडामा थप्दा गर्मी समायोजन गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2-1 / 2 पाउण्ड / 1.2 किलो कुखुराको पखेटा
- 1/3 कप / 80 मिलीलीटर केचअप
- 1/4 कप / 60 एमएलले घोडामा बनायो
- एक नींबू का रस
- 3 चम्मच / 45 एमएल जैतून को तेल
- 2 चम्मच / 10mL Worcestershire सस
- 2 चम्मच / 10 मिलीलीटर Tabasco सॉस (वैकल्पिक)
- 2 चम्मच / 10 एमएल समुद्री नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
- 1/4 कप / 60 एमएल सपाट पाम अजवा, कटाई (गार्निशको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
सानो कटोरामा सबै अनावश्यक सामग्री मिलाउनुहोस्। एक resealable प्लास्टिक थैली मा चिकन पंख ठाँउ। अचयन थप्नुहोस् र संयोजन गर्न ट्रेस गर्नुहोस्। सील थैला र फ्रिजमा 1-4 घण्टाको लागि राख्नुहोस्।
मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। ग्रिलमा चिकन पंखहरू राख्नुहोस् र लगभग 30 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, कहिलेकाहीँ घुमाउँदछ। एकपटक पछाडी 165 डिग्रीको आन्तरिक तापमानमा पुग्दा, अशुद्ध, पार्वतीबाट अशुद्धबाट हटाउनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 826 |
| कुल मोटा | 50 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 23 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 251 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,691 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 80 जी |