चिकन जांघहरू सबै भन्दा राम्रो स्वाद छ र रसिलो बनेको भए तापनि तपाईँले तिनीहरूलाई ओभरकोट गर्नुभयो। यो नुस्खाले भारतीय प्रेरित स्वादहरूको प्रयोग गर्दछ र तयार पार्न सजिलो र सजिलो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 चिकन जांघ, छाला र हड्डी भित्र
- 1 कप (240 एमएल) मक्खन, कोठाको तापमान
- 1/2 रेड प्याज, पतला कटा
- 2 चम्मच (30 एमएल) तरकारी तेल
- 4 लौंग लसुन, मिनिड
- 1 चम्मच (15 एमएल)
- करी पाउडर
- 2 चम्मच (10 एमएल) नमक
- 1 चम्मच (5 एमएल) काली मिर्च
- 2 चम्मच (30 मिलीलीटर) सेलिन्ट्रो पातहरु, पतला कटा भयो (गार्निश)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat Grill। मक्खन मक्खन, प्याज, लसुन र करी पाउडर। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
- कोट चिकन, सब्जीको तेल र नमक र काली मिर्चको साथ मौसम। प्रत्येक चिकन जांघको छालाको तल 1 चम्मच क्री मक्खन मिश्रण लागू गर्नुहोस्।
- तातो ग्रिलमा राख्नुहोस्, सिजन माथिको माथि। एक मध्यम गर्मी मा ग्रिल, कहिले काँही बारी जब सम्म आंतरिक तापमान 165 एफ सम्म पुग्छ, लगभग 35 मिनेट (कति ठूलो जांघों को आधार मा निर्भर गर्दछ)।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 2705 |
| कुल मोटा | 171 जी |
| पागलिएको बोसो | 58 g |
| असंतृप्त फैट | 65 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 918 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,655 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 265 g |