यो रमणीय अनिवार्य रूप देखि एक विशाल तनाडो अन्न को लागि आधार हो। जबकि यो मलले चिकनको लागि होईन, यो पोल्ट्री, सुँगुर, माछा र समुद्री खानाको सबै प्रकारका मा प्रयोग गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच अदरक
- 1 tablespoon cumin
- 1 चम्मच धनी
- 1 tablespoon paprika
- 1 चम्मच हल्दी
- 1 चम्मच समुद्र नमक
- 1 tablespoon cayenne
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै अवयवहरू सँगै मिलाउनुहोस् र एक ठिटो, सुक्खा ठाउँमा एक वाटाइट कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
2. प्रयोग गर्न, घुम्न वा पकाउनु 1 घण्टा अघि फ्रिजमा कुखुरा, आवरण, र फ्रिजमा राख्नुहोस्।
3. मिश्रण स्वादिष्ट दही बनाएर सादा दही र नीबू वा नीलोको रसमा थप्न सकिन्छ। यस अवस्थामा, एक resealable प्लास्टिक थैला मा चिकन राख्नुहोस्, मर्जी सामग्रीबाट बाहिर निकाल्नुहोस र फ्रिजलाई 2 देखि 6 घण्टासम्म राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 98 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7,000 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 4 जी |