यो धेरै समय खर्च नगरी केहि शानदार ग्रील्ड चिकन बनाउन को लागि एक राम्रो तरिका हो। केवल चिकनका लागि चिकन टुक्राहरु लाई लगभग 30 मिनेटको लागी हटाउनुहोस् र तपाईले थाहा पाउनु भएको छ कि तपाई ग्रुप गर्दै हुनुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 सम्पूर्ण चिकन कट-अप
- 1/2 कप (120 मिलीलीटर) सोया सस
- 1/4 कप (60 एमएल) सूखी पकाउने शरी
- 2 चम्मच (45 मिलीलीटर) जैतून को तेल (वा canola)
- 3 लौह लसुन, मिनिड
- 1 चम्मच (5 एमएल) ग्राउन्ड अदरक
- 1 चम्मच (5 एमएल) काली मिर्च
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) नटटी
यसलाई कसरी बनाउने?
1. जोडिएको सोया सस, शरी, तेल, लसुन, अदरक, मरिच र पोषक। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
2. ठूलो चिकनयोग्य थलोमा राख्ने कुखुरा। 1/2 को अनावश्यक र मिश्रण जोड्नुहोस्। फ्रिजमा 30 मिनेटको लागि फ्रिजमा बस्न दिनुहोस्।
3. Preheat ग्रिल। नाली चिकन। चिकन grills जबकि एक प्यान मा एक फोडा को लागि 1/1 आरक्षित चटनी को ताप। झन्डै 30 देखि 40 मिनेट सम्म ठुलो चिकन। सेवा गर्नु अघि चिकन माथि बाँकी अनुहार राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 431 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 105 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1, 986 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 38 जी |