स्प्रिंग वा ग्रीष्मकालीन कार्यक्रमको लागि नींबू केक उत्तम मिठाई हो। यो संस्करण एक बण्डट केक प्यानमा पकाइएको छ र साधारण नींबू शीशाको साथ समाप्त भयो। शीर्ष कोक बन्द गर्न को लागी केहि कटे भएका नींबू जेस्ट संग आकर्षक प्रस्तुतीकरण को लागी।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप मक्खन, नरम
- 1/1/1 कप कपडा चिरानी
- चिसोको लागि 1/3 कप नींबू रस र 2 चम्मचपत्ती
- 5 ठूलो अन्डा
- 3 कप
- सबै उद्देश्य आटा, 13 1/2 औंस
- 2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- 2/3 कप दूध
- 1 कप कन्फेक्शनर्स 'शाइन
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन देखि 350 डिग्री फारेनहाइट (177 डिग्री सेल्सियस / ग्याँस 4)। एक 12-कप बन्डट केक पनी ग्रीस र आटा।
- विद्युतीय मिक्सरको साथमा ठूलो मिश्रणमा कटोरामा क्रीम मक्खन र कचौराको बगाई सँगसँगै हल्का र चम्किलो हुन्छ। 1/3 कप नींबूको रसलाई बिर्सनुहोस् जबसम्म राम्रोसँग मिल्दैन। अण्डामा बिरालो, एक चोटि एक पटक, प्रत्येक अतिरिक्त पछि राम्ररी धकेल्दै।
- अर्को कटोरामा, अँध्यारो, बेकिंग पाउडर, र नुन सँगसँगै उचाल्नुहोस्। दूधको साथमा बदल्ने पहिलो मिश्रणमा आटा मिश्रण जोड्नुहोस्।
- तयार बन्डको केक प्यानमा ब्याटर राख्नुहोस्। 50 देखि 60 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा औंला छुँदा जब केक स्प्रिंग्स फर्काउँछ। केक थोड़ा प्यान को किनारा देखि दूर खींचेंगे।
- प्यानमा 5 मिनेटको लागि कूल; एक रैक मा पूर्णतया ठुलो र ठोक्नुहोस्।
ग्लेज:
- मध्यम-कम गर्मीको मिश्रण कन्फेन्सिस्टर्सको शर्करामा 2 चम्मच रस र लेनिनको साथमा ससनीनमा। कुकुर, हिउँदो र सुँगुर सम्म; ठुलो ठुलो ठुलो केकमा बहाली।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 337 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 9 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 90 मिलीग्राम |
| सोडियम | 433 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |