प्रेम कि rotisserie चिकन तपाईं पसलमा हुनुहुन्छ? खैर, यो अझ राम्रो छ किनकि तपाइँ यसलाई ताजा बनाउनुहुन्छ, आफ्नो मनपर्ने मौसम सिजन गर्नुहोस्, र तपाइँ यसलाई कुकुर हेर्न सक्नुहुन्छ। सम्भवतः हामीले यसलाई कल गर्नुपर्छ "भन्दा राम्रो देखि बाहिर स्टाइल रोटिसरी चिकन।"
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 whole fryer chicken
- 1/2 कप (120 एमएल) तेल
- 2 चम्मच (30 एमएल) हनी
- 2 चम्मच (30 एमएल) नींबू काली
- 2 चम्मच (10 एमएल) समुद्री नमक
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) पेपरिका
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सफा र rotisserie को लागि चिकन तैयार।
2. मध्यम गर्मी मा एक saucepan मा शेष अवयव संयोजन। जबसम्म शहद पूर्णतया पिघेको हुन्छ र मिक्स चिकनी हुन्छ।
3. गर्मीबाट हटाउनुहोस् र 10 मिनेटको लागि शान्त गर्नुहोस्।
4. चिसो र चिकन चिसो कुखुराको छेउमा रोटिसरीमा राख्नुहोस्। लगभग 45 डिग्री F / 200 डिग्री सेल्सियस को तापमान को बारे मा 45 देखि 50 मिनेट को लागि कुक गर्नुहोस, कहिले काँही चटनी संग बर्बाद।
5. जब (165 डिग्री को आन्तरिक तापमान) गरे, ग्रिल देखि हटाउनुहोस् र पन्नीमा कडा परिश्रम गर्नुहोस्। लगभग 15 मिनेटको लागि बस्न, पछि बढाउनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 224 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 70 मिलीग्राम |
| सोडियम | 842 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 22 जी |