यो नुस्खा धेरै उन नींबू-जडीबुटी rotisserie कुखुरा जस्तै तिमी किराने पसलहरु र छिटो आकस्मिक रेस्टुरेन्टमा फेला पार्छ । फायदा यो हो कि यसलाई खाना पकाएर तपाईं यसलाई गर्म र तातो ग्रिलबाट पाउनु, बक्सको बाहिर होइन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 whole fryer chicken
- 2 कप (240 एमएल) चिकन भाइरस
- रस र 1 नींबू को उत्तेजक
- 2 चम्मच (10 एमएल) सूखे तुरुन्त पातहरु
- 2 चम्मच (10 एमएल) सूखे थिम पातहरु
- 1 चम्मच (5 एमएल) काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ब्रेकमा भाइरस, नींबूको रस र घिमिरे, र सिजनहरू जोड्नुहोस्। छुट्याइएको। रोटिसरीको लागि सफा र चिकन तयार पार्नुहोस्। मिश्रण संग बस्ट चिकन को शुरुवात ग्रिल मा rotisserie मा ठाँउ। लगभग 400 डिग्री एफ (205 डिग्री सेल्सियस) को तापमान मा लगभग 35 देखि 40 मिनेट सम्म कुक राख्नुहोस, अक्सर मिश्रण संग बर्बाद।
2. जब भयो (आन्तरिक तापमान 165 डिग्री F सम्म पुग्छ, ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र पन्नीमा बलियो लुगा लगाउनुहोस्।
लगभग 10 देखि 15 मिनेटको लागि बस्न, त्यसपछि बढाउनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 316 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 105 मिलीग्राम |
| सोडियम | 45 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 35 जी |