चकलेट एक क्लासिक अवकाश कैंडी हुन् जुन कविता र न्युट्रिकर बैलेमा लोकप्रिय छ। यो चीनी पाचन विधिमा सूखे फल र पागलको विभिन्न किस्महरू छन्, केहि संरक्षित र छुट्टी मसाले।
निस्सन्देह, सामग्रीहरु को सूची मा सूखे प्लम, या prunes सहित चीनी नाम ले आफ्नो नाम मिल्यो। मेरो नुस्खाले प्रिन्स समावेश गर्दछ, तर यो अत्यन्त लचिलो छ, त्यसैले तपाईले मनपराउनुभएको अन्य सूखे फलहरू बदल्न सक्नुहुनेछ, र तपाईं पागलको साथ खेल्न र सूचीबद्ध संरक्षित गर्न सक्नुहुनेछ। यदि तपाई ब्रान्ड जस्तै हुनुहुन्छ भने, अधिक वयस्क कैंडीको लागि मिश्रणमा चम्मच थप्न विचार गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप प्याज गरिएको मितिहरू (कटालो कटाई)
- 1/2 कप टोस्टेड अखरोट (कोटो कटाई)
- 1/4 कप सूखे क्रेनबेरी
- 1/4 कप राजकुमार (पतला कटाई)
- 1/4 कप टोस्टेटेड स्कीइड हजलटकट (पतला कटाई)
- 2 चम्मच चेरी संरक्षण
- 1/2 चम्मच दालचीनी
- 1/8 चम्मच लौंग
- 1/2 कप शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
- खाद्य प्रोसेसरमा कटाको मिति, प्रिन्स, क्रेनबेरी, हजेलन, र अखरोट राख्नुहोस्। मिश्रण केही पटक पल्स गर्नुहोस्।
- जाम, दालचीनी र लौरी जोड्नुहोस्, र मिश्रण धेरैजसो जब सम्म मिश्रण सँगै आउँदैन। जब तपाइँ यसलाई आफ्नो औंलाहरू बीच निचोक्नु हुन्छ, त्यसलाई आफैंलाई बलमा राख्नु पर्दछ, तर तपाईले केहि बनावट राख्न चाहानुहुन्छ - यसलाई चिपचिपा पेस्टमा प्रक्रिया नगर्नुहोस्।
- क्यान्डीलाई सानो 1 इन्च बलमा रोल गर्नुहोस्, र बलियो चिनारीमा बलियो बनाउनुहोस्। तिनीहरूलाई कैंडी कपहरूमा राख्नुहोस्, वा मोम पेपरको तहहरू बीच भण्डारण गर्न एक वार्टल कन्टेनरमा भण्डार गर्न। चकलेटहरू एक महिनासम्म राख्न सकिन्छ, प्रशोधन गर्न सकिन्छ।
सबै क्रिसमस कैंडी व्यञ्जनहरू हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 51 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |