पोचित चिकन छाती सक्र र निविदा हुन्, उनीहरूलाई भण्डारण रोटिसरी चिकन को लागी एक ठूलो विकल्प बनाउने, जुन कहिलेकाहीं सोडियममा सुखा र उच्च हुन सक्छ। तपाईंको मनपर्ने सूप व्यञ्जनहरूमा पोलीड चिकन प्रयोग गर्नुहोस्, सलड्स, बरुइटोसमा, या सलाद भरने को लागी।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 बेकार रहित छाला चिकन छाती (लगभग 1 पाउन्ड)
- 1 1/2 - 2 कप वसा मुक्त, कम सोडियम चिकन भाइरस (वा पानी)
- 2 चम्मच। सूखे मिश्रित जडीबुटीहरू
- 1 बे पत्ती
यसलाई कसरी बनाउने?
- सानो, भारी तलल्लो बर्तनको तलमा चिकन छातीहरू राख्नुहोस्। तिनीहरू एक तहमा फिट गर्नुपर्छ तर एकदम राम्रोसँग फिट गर्नुहोस्। भाइरस वा पानी संग आवरण कुखुरा। जडीबुटीहरू र बे पत्ती थप्नुहोस्।
- एक फोडा ल्याउन, त्यसपछि चाँडो कम गर्न गर्मी कम गर्नुहोस् ताकि पानी सजिलै संग उकालो छ। आंशिक आवरण र धीरज 10 मिनेटको लागि सिम्मर गर्मीलाई पूर्ण रूपमा बन्द गर्नुहोस्, र चिकनलाई 15 देखि 20 मिनेटसम्म गर्म पानीमा रहन अनुमति दिनुहोस्।
- स्लाइस वा छाया मुर्दा।
प्रति सेवा: कैलोरी 121, फैट 13 बाट क्यालोरी, कुल फैट 1.4 ग्राम (एसट 0.4 एमजी), कोलेस्ट्रॉल 65mg, सोडियम 96mg, कार्बोहाइड्रेट 0.4g, फाइबर 0 ग्राम, प्रोटीन 26.6 ग्राम
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 27 9 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 95 मिलीग्राम |
| सोडियम | 644 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 32 g |