छुट्टीको हप्ताको समयमा सबै भारी अन्डा, आलु र मट्जोको भाँडाको सन्तुलनको रूपमा यो तपाईंको सबसोको मेनुमा सब्ज र फल समावेश गर्ने व्यंजनहरू समावेश गर्न महत्त्वपूर्ण छ। मिरामीको रातो गोभी अग्रिममा धेरै दिन सकिन्छ, प्रशीतन र रेटेड। यसैले, यो स्वादिष्ट र दुर्लभ सब्जी डिश शरीर र आत्माको लागि राम्रो छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 मध्यम रातो गोभी, कडा टुक्रा टुक्रा
- 1 ठूलो प्याज, पिक्सेल, ट्रिममिड र कटा
- 2 हरियो सेतो छील, कर्ड र कटा साथ
- जैतून वा अँध्यारो जस्ता 1 देखि 2 चम्मच तेलहरू
- 1/2 कप रातो रक्सी शराब सिरका
- 1/2 कप शर्करा
- 1/2 कप पानी
- नमक र सेतो मरिच गर्न स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो शेफको प्यानमा वा सेतो गोभी, प्याज, र सेबले तेलमा केही नरम नभएसम्म (लगभग 10 मिनेट) सम्म।
- अवयवका बाँकीहरू थप्नुहोस्।
- सिमर ले एक घन्टाको लागि कवर गर्यो।
नोट: यो धेरै दिन अगाडि, प्रशीतन र रेटेड गरिएको हुन सक्छ।
मुहान
मुथ कोसेटर खानपान को वचन। अनुमतिका साथ पुन: प्रिन्ट गरिएको
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 254 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 61 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 62 g |
| आहार फाइबर | 11 जी |
| प्रोटिन | 5 g |