एक स्वस्थ, स्वादिष्ट फसाउभर साइड डिश खोज्दै अपेक्षाकृत सजिलो छ? यो स्वादिष्ट सब्जिङ कुगेल विधिमा अण्डा, तेल, आलु स्टार्च, र मसाले मिश्रित गाजर, जक्कुनी, अजगर, आलु, प्याज, र लसुनको ग्रिड समावेश गरिएको हुन्छ।
निस्सन्देहको खाना भारी हुने भएकोले, धेरै सब्जिहरू पादसो खाना पकाउने, प्रयोगमा प्रयोग गर्थे।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 देखि 3 गाजर
- 2 stalks celery
- 2 zucchini
- 2 आलु
- 1 parsnip
- 1 ठूलो प्याज
- 2 लौंग
- लसुन
- 3 ठूला अण्डाहरू (हल्का पीडा)
- 1 कप आलु स्टार्च
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच मिर्च
- 3/4 कप तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 375 एफ / 1 9 0 तेल 11x8 इन्च पाक प्यान।
- एक खाना प्रोसेसरमा गाजर, अजवाली, लोभी, आलु, पर्सिपी, प्याज, र लसुनलाई घृणा गर्नुहोस्। ठूलो कटोरामा कटा सब्जियां राख्नुहोस्।
- हल्का हिर्का अण्डाहरूमा हिलो। आलु स्टार्च, बेकिंग पाउडर, नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस् र राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्। तेल थप्नुहोस्।
- तयार पकाउने डिशमा कुगेल ब्याटर राख्नुहोस्। 1 घण्टा 10 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा कुगेल सम्म पकाइएको छ र माथिको खारेज गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 250 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 113 मिलीग्राम |
| सोडियम | 768 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 10 जी |