यी किशमिश बारहरू विभिन्न मसाले र कटा पागलको साथ बनाइन्छ। यो नुस्खामा सुनको वा अँध्यारो किशमिश प्रयोग गर्नुहोस्।
समावेश आईकिंग ठुलो पट्टीहरूमा भरिन्छ। वा यदि तपाइँ मनपर्छ भने पट्टीहरूमा पाउडर गरिएको पाउडरलाई लिनुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
एप्ससस बार्सहरु र किशमिन्स र पेकन्स संग
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप किशमिश (सुनको वा कालो)
- 1 कप पानी
- 1/2 कप सब्जी तेल
- 1 कप ब्राउन शुगर (प्याक, हल्का वा अँध्यारो)
- 1 ठूलो अण्डा (थोडा पीडा)
- 1 3/4 कप सबै-उद्देश्यको आटा (सिफ्ट)
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 चम्मच सोडा
- 1 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
- 1 चम्मच फाउंडेशन अख्तियार
- 1 चम्मच मैदान सबैस्पेस
- ड्यास ग्राउण्ड लौंग
- 1/2 कप कटा पेकान वा अखरोट
- वैकल्पिक: 1 कप पाउडर भयो
- वैकल्पिक: वेनिला निकासी को केहि बूँद
- वैकल्पिक: 2 देखि 3 चम्मच दूध
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 375 एफ (190 सी / ग्याँस 5) ताप्नुहोस्।
- 9-द्वारा -13-द्वारा-2-इन्च पाक प्यान सुचारु र आटा।
- एक मध्यम सससेन मा किशमिश र पानी को मिश्रण गर्नुहोस; एक फोडा ल्याउनुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र तेलमा हलचल; लुकवार्म गर्न ठुलो।
- ठुलो शर्कु र ठुलो अण्डाको मिश्रणमा हलचल गर्नुहोस्।
- कटोरामा आटा, नुन, सोडा र मसाले मिलाउनुहोस्; बिस्तृत
- एक काठ को चम्मच संग, सूखी मिश्रण को किशमिश मिश्रण मा हरायो। कटा पागल मा हलचल।
- तयार पाक प्यानमा बल्ल बल्ल पार्नुहोस्।
- 18 देखि 24 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्।
- प्यानमा कूल र आइकिंगको साथ ब्रेक लाग्नुहोस्, यदि प्रयोग गरिरहन्छ भने।
वैकल्पिक Icing
- कन्सिनिजरको शङ्कलाई वेनिला को केहि बूँद र 2 देखि 3 चम्मच दूधको साथ संयोजन गर्नुहोस्, वा बहादुरी स्थिरता बनाउन पर्याप्त।
- सलाखों मा icing बहाव।
- वैकल्पिक रूपमा, बारहरू धूल सिफल्ट कन्फेन्सिनेजरहरूको शिरमा
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 188 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 38 मिलीग्राम |
| सोडियम | 131 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |