ती अस्पष्ट स्तरित रास्पबेरी सलाखहरू (चित्रित) पूर्णतामा परेकाहरू, परराणु धनी ब्रान्ड र खुट्टा क्रस्ट र नारियल। यो तयार गर्न एक सजिलो विधि हो, र परिणाम अद्भुत छ। यदि तपाइँ पार्टीका लागि यी बारहरू बनाउनुहुन्छ भने, नुस्खाको धेरै प्रतिलिपिहरू लिनुहोस्।
बार्सहरू बेग्लै रास्पबेरी जामको लागि कल, तर स्ट्रबबेरी जाम वा संरक्षित पनि स्वादिष्ट हुनेछ। 1/4 देखि 1/2 1/2 कटा पेकान वा अखरोट थप थप लाग्नको लागि टुप्पोमा जोड्न नि: शुल्क लाग्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप मक्खन (नरम)
- 2 1/2 कप
- सबै उद्देश्य आटा (11 1/2 औंस)
- 1/2 कप चारा कचौरा
- 1/2 कप प्रकाश ब्राउन शुगर, प्याक
- 1 कप पुरानो लुगा लगाइएको जाम
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 ठूलो अन्डा, राम्रो देखि पीडा
- 1 कप निर्दोष रास्पबेरी जाम (र रास्पबेरी संरक्षित)
- 1 कप (प्याड) सुकेको फ्लेको नारियल
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ (180 सी / ग्याँस 4) एक 9 इन्च स्क्वायर पाक प्यान गर्नुहोस् वा यसलाई नस्टा बेकिंग स्प्रे संग स्प्रे गर्नुहोस्।
- मिक्सिंग कटोरामा मक्खन, आटा, चिसो र खैरो रंगको बिरुवा, जाम र पीडा अण्डा मिलाउनुहोस्। कम गतिमा बिजुली मिक्सरको साथ बिर्नुहोस्, कटोरा कहिलेकाहीँ स्क्रैप गर्दै, जब सम्म मिश्रण मिश्रित हुन्छ तर अझै केहि कुरै भएन।
- कुकुर मिश्रणको 2 कप र रिजर्भ गर्नुहोस्। तयार पकाउने प्यानको तल रहेको बाँकी कुंठा मिश्रण पट गर्नुहोस्। कुकुर तहमा समान तुल्याउने रास्पबेरी जम्मू। किनारको 1/2-इन्च भित्रमा आवरण गर्न जाम फैलाउनुहोस्।
- जम्मै तहमा उचाइमा फ्याक्ड नरिवल स्प्रेक गर्नुहोस्।
- नारियल लेयरमाथि समान तुरुन्तै सुरक्षित क्रम्ब मिश्रण बनाउनुहोस्।
- रास्पबेरी पट्टीहरू लगभग 45 मिनेटको लागि बान्नुहोस्, वा कुकुर टिपेर हल्काएर खैरो छ।
- वर्गहरूमा काटेर पूर्ण रूपमा पूर्ण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 316 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 87 मिलीग्राम |
| सोडियम | 314 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 6 g |