नाश्ता वा ब्रुसेन्जर क्यासेलले सेवा गर्न यी ठूला सानो बिस्कुटहरू बान्नुहोस्, वा तपाईंको परिवारको लागि एक उपचार वा रातो खाने मिठाईको रूपमा बनाउनुहोस्।
बिस्कुट फ्रिज फ्रिज बिस्किट, डिब्बाबंद पीच र थोडा नारियल संग सजिलो छ। मफिन कपहरूमा बस बेक गर्नुहोस् र तपाइँसँग उत्कृष्ट मिठाई छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (15-औंस) diced peaches (वा लगभग 3 नाक आकार आकार प्याकेजहरू) गर्न सक्छ *
- 5 चम्मच मक्खन मक्खन
- 1/2 कप प्रकाश ब्राउन शुगर (दृढतापूर्वक प्याक गरिएको)
- 1/4 कप फ्लेको नारियल
- 1 (7.5-औंस) प्रशोधन गरिएका बिस्कुट प्याकेज (देश शैली वा तितली, 10 बिस्कुट)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सामान्यतया 12-कप मफिन प्यानको 10 कप मक्खन गर्नुहोस्।
- ओवन 400 एफ सम्म गरम गर्नुहोस्।
- 10-by-15-by-1-inch जेली रोल प्यान पन्नीको साथ लिनुहोस् वा ठूलो प्यान वा बिस्कुटको लागि पन्नी तयार हुन्छ। तपाईँले बिस्कुट प्यान वा पन्नीमा चाँडो ओवन बाहिर आउनु पर्छ जब उल्टाउन आवश्यक छ।
- खुर्सानी नाली, सिरप को 2 चम्मच रिजर्व। कटाई पीडितहरू पाल्छन् वा पतित पारदर्शी टुक्राहरू।
- पिघरे मक्खनलाई भूरी शर्करा, नरिवल र 2 वटा चप्पलेट सुरक्षित सिरपसँग जोड्नुहोस्।
- प्रत्येक 10 मफिन कपहरूमा ब्राउन शुगर र नारियल मिश्रणको 2 चम्मच राख्नुहोस्। मिश्रण मा लगभग 1 चम्मच diced आचरण चम्मच। बिस्कुटको प्याकेज खोल्नुहोस् र 10 बिस्कुटमा अलग गर्नुहोस्। प्रत्येक 10 मफिन कपहरूमा 1 बिस्कुट राख्नुहोस्।
- 12 देखि 15 मिनेटको लागि बिस्कुटहरू बान्नुहोस्, वा बिस्कुट सुनको खैरो हो। तुरुन्तै सावधानीपूर्वक बिस्किटहरू पन्नीले जेली रोल प्यान वा पाक प्यानमा उल्टाउनुहोस्।
* यो नुस्खाले दुईवटा तेस्रो भागको प्रयोग गर्न सक्दछ, वा तपाइँ diced peaches को सानो नाक आकार प्याकेजको बारेमा 3 वटा प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 130 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 18 मिलीग्राम |
| सोडियम | 27 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |