लसुनले बिरुवाको जडीबुटी (ताजा तुलसी र अयगानगो) संग प्रशस्त मशहूर विशेषताहरू, यो देहास्पद पास्ता डिस्किम तयार पारेको, मिठो, संतोषजनक र सरल छ। यो डिश तपाईंको साथी, परिवार र कुनै पनि शाकाहारीहरूको लागि तपाईं जान्न सक्नुहुनेछ। तपाईंको अर्को पार्टीमा लसुन भुना भयो मशरूम नबिर्सनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड मिश्रित मशरूम, (जस्तै shiitake, cremini, या porcini), सफा, स्वाद, र कटाई
- 6 देखि 8 लसुनको लसुन, खुट्टा र पतला कटा
- 1/2 कप अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
- 1 1/2 चम्मच ताजा अयगानो, वा 1/2 चम्मच सूखे अयगानो
- 1 चम्मच ताजा कटा तुलसी, वा 1 चम्मच सूखे तुलसी
- 1 पाउन्ड सूखे फराफेल वा अन्य मनपर्ने पास्ता
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 425 एफ। एक ठूलो कटोरी मा, साफ, कटा हुआ मशरूम, लहसुन, जैतून को तेल, अयगान्डा, र तुलसी को साथ एक साथ टक।
- मशरूम एक ठूलो पकाउने डिशमा वा रिम्मिड कुकी च्याटमा राख्नुहोस् र तिनीहरूलाई एक तहमा फैलाउनुहोस्।
- मशरूम, पूर्वशित ओवनमा र भुट्टामा राख्नुहोस्, समय समयमा हिउँदिरहनुहोस्, जब सम्म मशरूमले आफ्नो रस छोप्ने, सिक्न र कारवाही गर्न सुरु नगरेसम्म लगभग 30 देखि 35 मिनेट सम्म।
- मशरूम भुमिरहेको बेला, प्याकेज दिशा निर्देशन अनुसार पास्ता तयार पार्नुहोस्।
- पास्ता नाफा र एक सेवाको कटोरामा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। मशरूमहरू थप्नुहोस्, र पास्तामा पनि बेकिंग भित्री कुनै पनि जैतून का तेल, जडीबुटी र लसुनको कुनै पनि खानी राख्नुहोस्। एकसाथ टाँस्नुहोस् र सेवा गर्नुहोस्। मजा लिनुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 527 |
| कुल मोटा | 20 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 17 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 77 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 14 जी |