धेरै उच्च-अन्त किराने पसलहरूले कसाईको मासुमा दाहिने गोठालो मासुमा मासु बेचन्छन्। Buffalo एक हल्का, स्वादिष्ट स्वाद र केवल माटो कोलेस्ट्रोल को आधा छ। यो लसुन-स्ट्ड्ड बफर रोस्ट नुस्खा यो स्वस्थ मासुको आनन्द लिने एक उत्तम तरिका हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 लाख बेकार भैंसी शीर्ष-राउन्ड रोस्ट
- 2 लौंग
- लसुन , क्वार्टरमा काट्नुहोस्
- 1 चम्मच वनस्पति तेल
- 1 चम्मच मोटो जमीन कालो मिर्च
- 2 चम्मच
- कोसर नमक
- प्रविधिकोट या बेकन को 5 स्लाइस
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ।
- पेरी चाकूको साथ 8 समान ठाउँहरूमा समान बनाउनुहोस्, भुइँमा लगभग 2 इन्च गहिरो। जहाँसम्म सम्भव भए लसुनको टुक्राहरूमा पुश गर्नुहोस्। नमक र काली मिर्चसँग तेल र कोटसँग रूखको रूख गर्नुहोस्। एक प्रकोप प्यानमा राख्नुहोस् र prosciutto वा बेकन माथि राख्नुहोस्। तपाईं कसाई जुत्ता प्रयोग गर्न को लागी प्रस्तुति प्रयोजनका लागि मासु मासु सुरक्षित गर्न सक्नुहुन्छ, तर यसले स्वादलाई असर गर्दैन।
- मासु थर्मामीटरमा रोस्ट बफेलले 130 फिर्तीलाई मध्य दुर्लभको लागि पढाउँछ। बफेल मासुमा मासुको भन्दा कम चिसो छ र मध्यम मा पकाएको मासु सुत्न सक्दछ।
- स्लिङ गर्नु अघि 15 मिनेट बाँकी रहनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 561 |
| कुल मोटा | 28 जी |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 204 मिलीग्राम |
| सोडियम | 813 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 66 g |