यो "नमक र काली मिर्च" ग्रील्ड स्कर्ट स्टेक नुस्खा धेरै सजिलो छ किनकी मौसमहरू धेरै सरल छन्। छाला स्टिक मासुको यस्तो रसदार, स्वादयुक्त कटनी हो जसले तपाईंलाई धेरै गर्न आवश्यक छैन।
6 "नमक र काली मिर्च" सर्भर स्टाइल स्टिक सेवा गर्दछ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- समुद्री जहाजको लागि:
- 2 चम्मच सोया सस
- 2 लौंग मसला लिन्छ
- 1/2 चम्मच सेतो मिर्च
- 1/2 चम्मच केनी मिर्च
- 1 चम्मच वनस्पति तेल
- स्टिकको लागि:
- 2 पाउन्ड बीफ स्कर्ट स्टिक, 6-इन्च टुक्रामा काट्नुहोस्
- 1 चम्मच ताजा जमीन काली मिर्च
- कोषेर नमक स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
एक ठूलो मिश्रण कटोरामा, सबै अन्न तत्वहरू मिलाउनुहोस् र साथसाथै whisk। स्कर्ट स्टेक जोड्नुहोस्, र सबै टुक्राहरू समान रूपमा लेपित नभएसम्म अचम्ममा राख्नुहोस्। कटोरा लुकाउनुहोस् र 20 मिनेटको लागि कोठाको तापमानमा बस्न दिनुहोस्।
कागजको तौलहरू संग अखालो र पातबाट स्कर्ट स्टेक हटाउनुहोस्। ताजा जमीनको काली मिर्च र कोसर नमकको साथ सिजन। एक धेरै गर्म, पूर्वनिर्मित आउटडोर ग्रिलमा, वा घरको प्यानमा प्यानलमा मध्यम-दुर्लभका लागि प्रति मिनेट लगभग 3 मिनेट कुक गर्नुहोस्।
5 मिनेटको लागि आराम गर्नु अघि सेवा गरौं। टिन्डेस्ट परिणामहरूको लागि अनाज विरुद्ध टुक्रा पक्का हुनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 433 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 9 जी |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 129 मिलीग्राम |
| सोडियम | 482 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 43 g |