यो एक स्वादिष्ट स्वादिष्ट र खट्टे-स्वादयुक्त चिन्ताको डिश हो जुन एक एपटिजाइजर वा इन्ट्रीको रूपमा सेवा गर्न सकिन्छ। तपाईंको मन पर्ने ग्रील्ड सब्जिहरु संग मज्जा लिनुहोस् वा ताजा साग र पास्तामा सेवा गरौं।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड चिन्ता (खुबै र घटाउनुपर्ने)
- 1/2 कप ताजा चमेको रस
- 1/2 कप शहद
- 1 चम्मच वनस्पति तेल
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच सेतो मिर्च
- 1 चम्मच नमक
- 8-10
- काठको कबाब स्केवरहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- हनी, तेल, लसुन, सेतो मिर्च, र नुनसँग चिहानको जूस मिलाउनुहोस्। मिश्रण को आधा अलग कटोरा मा बर्खास्त गर्न को लागि डालो।
- एक resealable प्लास्टिक बैगमा खुली र deveined चिंरालो राख्नुहोस् (यदि आवश्यक भए दुई को प्रयोग गर्नुहोस)। बाँदरमा रहेको सिट्रस-हनी मिश्रणको बाँकी आधा डालो। यकीन गर्नुहोस् कि सबै चिन्ता लेपित हुन्छ। सील थैला र फ्रिजमा 15-30 मिनेटको लागि स्थान राख्नुहोस् (यो भन्दा बढी छैन)।
- Preheat ग्रिल उच्च गर्मी को लागि।
- फ्रिजबाट चिन्ता हटाउनुहोस् र प्रत्येक काठको स्वरहरूमा 3 देखि 4 चिंरालो थ्रेड।
- ग्रिलमा चिन्ता राख्नुहोस् र 2-3 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- आरक्षित सिट्रस-हनी मिश्रणको साथ टाढाको शीर्ष पक्ष।
- एकपटक चिन्ता खोल्नुहोस्, अर्को 2 देखि 3 मिनेटको लागि, वा अपारदर्शी सम्म।
- ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 407 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 340 मिलीग्राम |
| सोडियम | 908 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 51 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 42 जी |