यो ग्रिलमा समुद्री बास तयार गर्न द्रुत र सजिलो तरिका हो। यी ठूला सानो माछा कब्याबहरू एक मुख्य पाठ्यक्रम वा आवेदकको रूपमा राम्ररी काम गर्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउंड (680 ग्राम) समुद्री बास
- समुद्री जहाजको लागि:
- 1/4 कप (60 एमएल) नींबूको रस
- 1/4 कप (60 एमएल) जैतून का तेल
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच (5 एमएल) सूखे अयगानगो
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) नमक
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो गिलास वा प्लास्टिक कटोरामा, अनावश्यक अङ्क सामग्री।
- समुद्री बास 1 इन्च क्यूबमा कटाउनुहोस् र अचयनमा थप्नुहोस्। प्लास्टिक लपेटोसँग आवरण गर्नुहोस् र फ्रिजमा 1 घण्टाको लागि अन्न दिनुहोस्।
- उच्च गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
- कटोराबाट माछा हटाउनुहोस्, अवार्ड राख्नुहोस्।
- थ्रेड समुद्र बास क्यूब्स स्केवरहरूमा। बांस प्रयोग गरिसकेपछि, निश्चित गर्नुहोस् कि तिनीहरू माछा पिरोल्न अघि कम्तिमा एक घण्टाको लागि पानीमा भिजेका छन्।
- ग्रिलमा राख्नुहोस् र 7-8 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, खाना पकाउने पहिलो 3-4 मिनेटको दौडान प्रायः अचम्म लाग्ने।
- एक पटक माछा 145 डिग्री एफ। को आन्तरिक तापमान सम्म पुग्छ, ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 341 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 11 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 70 मिलीग्राम |
| सोडियम | 413 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 34 g |