यो ताजा क्रेनबेरी चटनी छिटो र तयार गर्न र पकाउने सजिलो छ। चम्मचको टुक्रा दालचीनीको ड्यासमा राख्नुहोस् वा अतिरिक्त स्वादको लागि केही तातो चिसो नारंगी छाती थप्नुहोस्।
चिकन वा टर्की डिनर, हैम्स, वा पोर्क संग यो स्वादिष्ट सॉस को सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 प्याकेज / 12 औंस क्रेनबेरी (ताजा वा जमे भएका)
- 1/3 कप शर्करा (भूरा, प्याड)
- 2/3 कप शर्करा (दानेदार)
- 1 कप सुन्तला रस
- वैकल्पिक: 1 चम्मच घेरा (सुन्तला)
- वैकल्पिक: 1 ड्यास दालचीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- कुल्ला र क्रेनबेरीमाथि छान्नुहोस्, क्षतिग्रस्त जामुन खारेज गर्ने; छुट्याइएको।
- उच्च गर्मीमा एक मध्यम सस्यानमा, शंकर र सुन्तलाको रस एक फोडामा ल्याउन र कुकुर कुखुरा नभएसम्म सुत्न सक्नु हुन्छ।
- क्रेनबेरी र नारंगी जेस्ट वा दालचीनी थप्नुहोस् र फोडा फिर्ता ल्याउनुहोस्।
- 10 देखि 12 मिनेट सम्म गर्मीमा उचाई र सिम्मर घटाउनुहोस्, वा क्रेनबेरी पपिंग गर्दै सम्म।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 66 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |