यदि अन्धकार र तूफान वा मस्को म्युच तपाईंको कुरा हो भने, तपाईं ग्रैंड मार्नियरको उत्तम तूफान ककटेल नुस्खा प्रयास गर्न चाहानुहुन्छ।
ग्राउण्ड मार्नीयरको मीठा स्वादमा आत्मा आधारमा बदलिन्छ। त्यो प्रीमियम अदरक बियरको साथ लिम र बिटरको एक स्पर्शमा थप्नुहोस् ( फेवर ट्री वा फ्यानिनेमन राम्रो छनौटहरू छन्) र तपाइँसँग स्वादिष्ट स्प्रिंग छ जुन तपाइँको स्वाद कल्याणको पुनरुत्थान गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- सुन्तला तरकारी (ग्रैंड मार्नियर)
- 1/2 औंस
- कागतीको रस (ताजा)
- 3 औंस अदरक बियर
- 3 बूँद
- Angostura बिट्टर
- गार्निश:
- लेम पेज
यसलाई कसरी बनाउने?
- मिश्रण मा ग्रैंड मार्नियर, नींबू का रस, र एक मिश्रण को गिलास मा बिल्टर्स।
- बर्फ थप्नुहोस् र बलियो पार्नुहोस् ।
- ताजा हाईमाथि हाईबल ग्लासमा तनाव गर्नुहोस्।
- अदरक बियर र घुमाउरोको साथ माथि।
- एक लेम पर्खाल संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 68 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |