पनीर स्ट्र्याक दक्षिणमा धेरै लोकप्रिय एपटेकर हो र उनीहरूले कडार्ड पनीर र सानो केली मिर्चको साथ अचम्म लाग्न सजिलो छ। प्रत्येक दक्षिणी खाना पकाउने एक नुस्खा छ, र तपाईं धेरै पार्टनर र उत्सव समारोहहरूमा नाश्ता पाउनुहुनेछ।
उत्तम स्वादको लागि तेज पार्वर्ड प्रयोग गर्नुहोस् र केयेनमा नलगाउनुहोस्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 स्टिक प्लस 6 चम्मच मक्खन (14 चम्मच)
- (कोठा का तापमान )
- 3 कप cheddar पनीर (तेज)
- 1 3/4 कप सबै उद्देश्यको आटा (प्लस थप रोलिंगको लागि)
- 1/8 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच जमीन सेनी मिर्च (अधिक वा कम)
- 1 चम्मच वर्कस्टर्सशायर सॉस
यसलाई कसरी बनाउने?
- खाद्य प्रोसेसर को कन्टेनरमा मक्खन र पनीर राख्नुहोस्। आटा, नमक, केनेन, र वर्कस्शियर थप्नुहोस्। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्न आवरण र पल्स।
- यदि एक खाना प्रोसेसर प्रयोग गरिएन भने , कटोरा मा आटा, नुन र केये राख्नुहोस्। मक्खन, पनीर, र वर्कसेर्सहायर जोड्नुहोस्, र दुई चाकू वा पेस्ट्री ब्लेंडर प्रयोग गरी राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
- कम्तीमा 1 घण्टाको लागि मोक्साइड पेपर वा प्लास्टिक लपेटो र चिलमा लिपि गर्नुहोस्।
- Preheat ओवन 300 एफ। पार्च पेपर संग एक पाक चादर को लाइन गर्नुहोस या यसलाई ungreased छोड।
- एक लामो ट्यूब मा आटा को एक चौडाई को चौडाई र इच्छित लंबाई मा कट को बारे मा आटा रोल। वा, फलामको सतहमा लगभग 1/8-इन्चमा 1/4-इन्च मोटाईसम्म रोल आउँनुहोस्, स्ट्रिप्समा काट्नुहोस्, र छिटो मोडिदिनुहोस्। यदि तपाइँ तिनीहरूलाई स्ट्रला आकारमा रोल गर्नुहुन्छ भने, फ्ल्याट ब्लक वा फ्ल्याट चौडा डिश तल प्रयोग गर्नुहोस् तिनीहरूलाई समान रूपमा रोल गर्न। पाना पानामा स्ट्रिपहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- 20 देखि 25 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्, वा स्ट्राक कुरकुरा र हल्का खारेज हुन्छन्। हटाउनुहोस् र ठोक्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 67 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 16 मिलीग्राम |
| सोडियम | 87 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |